KEPENK MOTORU SATIŞI

Otomatik Kepenk Motoru Satışı

Otomatik, motorlu, elektrikli sistemlere ait tüm kepenk motoru satışı, montajını en uygun fiyatları ile yapmaktayız. Bozulan, yanan, çalışmaz halde olan tüm motorların birebir değişimi ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. İtalyan, Fransız, Alman modellerine ait tüm tüp, zincir kepenk motorlarının satışı vardır. Somfy, Mosel, Elero, Nice, Remco, Nees, Becker, Bft kepenk ve panjur motoru markalarına ait istenilen güç, özellik, nitelikte satışımız vardır.

Tüm otomatik kepenk motorlarının 2 yıl garantisi vardır. Ücretsiz keşif ve montaj yapılmaktadır. ISO, TSE standartları ve özelliğine sahiptir. Tüm markalara ait motorlar servis araçlarımızda yer almaktadır. İstemeniz halinde yerinize birebir olarak getirerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İkili, üçlü ve daha çok genişlik adetinin kaldıracağı güçlükte kepenk motorları bulunmaktadır. Genişliğe ve sayıya göre değişen türde montaj işlemi yapılır.

Otomatik, motorlu, elektrikli kepenk, panjur, otopark, garaj pencere ve kapı sistemlerine ait motorların satışını, montajını, tamirini, servisini yapıyoruz. Bizlere 0212 693 41 41 den ulaşabilirsiniz.Etiketler : ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 41 41

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.