HAKKIMIZDA

Kepenk Tamircisi Firması

Kepenk tamircisi firması olarak, tüm otomatik, motorlu, elektrikli kepenk sistemlerinin tamirini 24 saat açık teknik servisi ile yapıyoruz. Şirket olarak 1989 yılında başlayan ticari hayatımız, zamanla değişen teknolojilere bağlı olarak yeni ürün satışı, montajı ve hizmeti ile devam etmiştir. ISO, TSE kalite standartlarında üretim, tamirat ve montajlama hizmetini kendimize kalitenin birinci prensibi olarak görerek hizmet veriyoruz.

Elektrikli, motorlu, otomatik kepenk, panjur, kapı sistemlerinin hem imalatını, hem de tamiratını kaliteli iş ve işçilikle yapıyoruz. Kullanılan tüm parçalar garantili olarak montajlanır. Alman, Fransız, İtalyan markalarına ait kepenk motoru sistemleri kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Başlıca hizmet verilen konular; kepenk motoru, kumandası, alıcısı, ups kesintisiz güç kaynağı, lamel, kilit satışı, montajı ve tamiridir.

Türkiye’nin en büyük kurumsal şirketlerinin ihtiyacı olan otomatik kepenk sistemlerini, mağaza, dükkan, şirket ve birçok yere yapıyoruz. Aynı zamanda bu kurumsal müşterilerin 24 saat kepenk tamiri servisi hizmetini veriyoruz. Yüzlerce memnun müşterimiz ile yılların verdiği güvenle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kepenk tamircisi olarak bizlere anında ulaşabilir, tüm teknik konularda konusunda uzman müşteri temsilcisi ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz.Etiketler :


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 41 41

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.