KEPENK KESİNTİSİZ UPS GÜÇ KAYNAĞI TAMİRİ

Kepenk Güç Kaynağı Tamiri

Otomatik kepenk kesintisiz ups güç kaynağı tamiri, servisi, değişimi, satışı, montajını en uygun ucuz fiyatları ile yapıyoruz. Elektrikler gittiğinde dükkan, işyeri, mağaza, ofis, ev gibi yerlerde kepenk, panjur sistemlerinizi rahatlıkla açıp kapatamama gibi sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda 3 gün kadar elektrikler gelmese bile rahatlıkla kepenk panjur sistemlerinizi açıp-kapama işlemini yapabilirsiniz.

Günün büyük bir zamanında, günün ilk ışıklarında hizmet veren bir şirket ve işletme olabilirsiniz. Bunlar fırın, pastane, su bayisi, kafe gibi işletmeler olabilir. Sabah saatlerinde yaşanan elektrik kesintilerinde maddi anlamda iş aksamalarının bu tür durumda yaşanması kaçınılmazdır. Bu durumdan olumsuz olarak etkilenmemek için kepenk sistemlerinize kesintisiz ups güç kaynağı taktırabilirsiniz. Dükkan ve işyerinizde adet olarak ne kadar kepenk olursa olsun hepsini tek bir kepenk kesintisiz güç kaynağı sistemine bağlayabilirsiniz.

Otomatik kepenk, panjur için kesintisiz ups güç kaynağı satışını, montajını, tamirini, servisini en uygun fiyatları ile yapıyor ve takıyoruz. Bizlere 0212 693 41 41 den ulaşabilirsiniz.Etiketler : , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 41 41

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.