KEPENK KUMANDASI TAMİRİ

Otomatik Kepenk Kumandası Tamiri

Otomatik kepenk, garaj, otopark, kapı kumandası tamiri, çoğaltma, kopyalama, yenisini çıkarma işlemi en uygun fiyatları, anında servisi ile yapılır. Otomatik kepenk kumandalarında tüm markalara ait 2 kanallı, 4 kanallı tüm modeller şirketimizde bulunmaktadır.

Kepenk kumandası kaybolduğunda bunu sorun haline getirmenize gerek kalmadan yenisini çıkarıyor, eskisini devre dışı bırakıyoruz. Bulunması durumunda yeniden çalışması kesinlikle olmamaktadır. Güvenle ve garantili olarak kullanımınıza sunduğumuz ürünlerimizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Otomatik kepenk kumandasının çoğaltma kopyalama işlemini profesyonel olarak yaparak, çıkartıyoruz. Ücretsiz olarak kodlamasını yerinde yaparak teslim ediyoruz.

Otomatik kepenk kumandası çalışmıyor? Bu durumda üç olasılık vardır. Bunlardan birincisi pilin bitmiş olması, ikincisi kumandanın elektronik devresinin bozulması, son olasılık da alıcı ünitesinin arızalı olmasıdır. Şirket olarak bu durumlarda anında yerinde tespit ederek, birebir tamirat işlemi gerçekleştirilmektedir.

Tüm otomatik kepenk kumandaları 30 metre mesafeye kadar çekim özelliğine sahiptir. Ürünlerin tamamı ISO, TSE kalite belgelerine sahiptir. 2 yıl garantili olarak tamir, parça garantisi verilmektedir. Ürünlerimizin tamamın paslanmayan yüzey, krom kaplama kenarlıklara sahiptir.

Otomatik motorlu elektrikli kepenk, garaj, otopark kumandaları tamiri, çoğaltılması, çıkartılması, yedeklenmesi, kopyalanması tam donanımlı servisi ile, ucuz fiyatlarla yapılır. 24 saat açık kepenkçi olarak bizlere 0212 693 41 41 den ulaşabilirsiniz.Etiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 41 41

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.