KEPENK KUMANDASI SATIŞI

Otomatik Kepenk Kumandası

Otomatik kepenk, garaj, otopark kapısı kumandası satışını, çoğaltma, yedekleme, kopyalama işlerini anında teknik servisi ile yerinde yapıyoruz. Tüm motorlu, elektrikli sistemlere ait 2 kanallı, 4 kanallı (tuşlu) kumandaların satışını yapmaktayız. Kaybolma, çalınma, bozulma gibi durumlarda anında birebir olarak tüm modelleri sizlere getiriyor, beğeninize sunuyor, kepenk kumandası satışı yapılır.

Yüzlerce kepenk kumandaları modelleri stoklarımızda bulunmaktadır. Servis araçlarımızda hazır bulunan bu kumandaları en uygun fiyatları ile satıyoruz. Otomatik garaj, otopark kapılarının anahtarları dediğimiz uzaktan kumandalarının kaybolması durumunda bunu sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Kaybolan kumandayı devreden çıkarıp kullanılmaz duruma getiriyor, yenisini anında kopyalayarak teslim ediyoruz. Konusunda mesleki yeterliliğe sahip ustalarımız sizlere uzun süre kullanacağınız garantili işçilikleriyle otomatik kepenk kumandası ürün teslimi yapmaktadır.

Tüm ürünlerimizde fiyatlar toptan fiyatına perakende satış olarak yapılmaktadır. En uygun fiyat garantisini bu şekilde sizlere sunmaktayız.

Otomatik, motorlu, elektrikli kepenk, panjur, otopark, garaj pencere kapı sistemlerine ait kumandalarının satışını, anında servisi ile yapıyoruz. Bizlere 0212 693 41 41 den ulaşabilirsiniz.Etiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 41 41

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.